Холбоо барих | WWF

What would you like to search for?

Холбоо барих

Дэлхийн байгаль хамгаалах сан (WWF)-гийн Монгол дахь хөтөлбөрийн газар (Улаанбаатар хот)

© Дэлхийн байгаль хамгаалах сан

МАНАЙ ХАЯГ

Интер оффис , Амарын гудамж – 4 , 8-р хороо,
СБД, Улаанбаатар хот 14200

Утас: +(976)-11-311659
Цахим шуудан: info@wwf.mn
Фэйсбүүк хаяг: WWF Mongolia

 

ХОЛБОО БАРИХ

Д.Батболд  l  Захирал
Batbold@wwf.mn

Д.Нацагдорж  l  Санхүү, үйл ажиллагаа хариуцсан захирал
Natsagdorj@wwf.mn

Б.Чимэддорж  l  Байгаль хамгааллын захирал
Chimeddorj@wwf.mn

Д.Энхээ  l  Алтай Соёны бүсийн хөтөлбөр хариуцсан менежер
Enkhee@wwf.mn

Б.Мөнхчулуун  l  Амар мөрний бүсийн хөтөлбөр хариуцсан менежер
Munkhchuluun@wwf.mn

Г.Сэлэнгэ  l  Мэдээлэл, харилцааны менежер
Selenge@wwf.mn

Б.Гантулга  l  Зүйлийн асуудал хариуцсан ахлах ажилтан
Gantulga@wwf.mn

С.Пүрэвдорж  l  Усны асуудал хариуцсан мэргэжилтэн
Purevdorj@wwf.mn

Н.Энхбаяр  l  Хэвлэл, мэдээллийн ажилтан
Enkhbayar@wwf.mn

Б.Батцэцэг  l  Маркетинг хариуцсан ажилтан
Battsetseg@wwf.mn

Б.Баярцэнгэл  l  Оффис менежер
Bayartsengel@wwf.mn

М.Мөнхтуяа  l  Нягтлан бодогч
Munkhtuya@wwf.mn

Б.Базарсад  l  Нягтлан бодогч
Bazarsad@wwf.mn

Х.Золбоо  l  Худалдан авалт, хүний нөөц хариуцсан ажилтан
Zolboo@wwf.mn

Т.Сувдаа  l  Ресепшн, мэдээлэл харилцааны туслах ажилтан
Info@wwf.mn, Suvdaa@wwf.mn

Ч.Сайнбаяр  l  Жолооч
Sainbayar@wwf.mn


БАРУУН БҮСИЙН САЛБАР


Д.Байгалмаа  l  Алтай Соёны бүсийн салбарын менежер
Baigalmaa@wwf.mn

О.Мөнхтогтох  l  Алтай Соёны бүсийн Зүйлийн асуудал хариуцсан ажилтан
Munkhtogtokh@wwf.mn

Э.Сэргэлэн  l  Алтай Соёны бүсийн Зүйлийн асуудал хариуцсан ажилтан
Sergelen@wwf.mn

Э.Галбадрах  l  Алтай Соёны бүсийн Мэдээлэл, харилцааны ажилтан
Galbadrakh@wwf.mn

Б.Цэндцэцэн  l  Жолооч
Tsendtsetsen@wwf.mn


ЗҮҮН БҮСИЙН САЛБАР


Д.Батцэнгэл  l  Амар мөрний бүсийн байгалийн нөөцийн менежмент хариуцсан ажилтан
Battsengel@wwf.mn

Г.Болотуяа  l  Амар мөрний бүсийн мэдээлэл харилцааны ажилтан
Bolortuya@wwf.mn

Д.Бат-Эрдэнэ  l  Жолооч