Холбоо барих | WWF

Холбоо барих



Дэлхийн байгаль хамгаалах сан (WWF)-гийн Монгол дахь хөтөлбөрийн газар(Улаанбаатар хот)
  • Д.Батболд, Захирал  Batbold@wwf.mn
  • Байгаль хамгаалал:
  • Б.Чимэддорж, Байгаль хамгааллын асуудал хариуцсан захирал, Chimeddorj@wwf.mn
  • Б.Батхуяг Санхүүжилт, хөгжил хариуцсан захирал Batkhuyag@wwf.mn
  • Б.Мөнхчулуун, Амур Хейлоны бүс хариуцсан менежер munkhchuluun@wwf.mn
  • Д.Энхээ, Алтай Соёоны бүс хариуцсан менежер  enkhee@wwf.mn
  • С.Пүрэвдорж, Усны асуудал хариуцсан мэргэжилтэн, purevdorj@wwf.mn
  • Б.Гантулга, Зүйлийн мэргэжилтэн, Gantulga@wwf.mn
  • Санхүү, захиргаа:
  •  М.Энхтуяа, Санхүү, захиргаа хариуцсан захирал, Enkhtuya@wwf.mn
  •  Г.Ганчимэг, Нягтлан бодогч, Ganchimeg@wwf.mn
  •  М.Мөнхтуяа, Нягтлан бодогч, Munkhtuya@wwf.mn
  •  Б.Баярцэнгэл, Оффис менежер, bayartsengel@wwf.mn
  •  Г.Энхбаатар Жолооч
  • Олон нийтийн харилцаа,  мэдээлэл сурталчилгааны хэсэг:
  • Г.Сэлэнгэ, Олон нийтийн харилцааны менежер, selenge@wwf.mn
  • Б.Батцэцэг, маркетингийн мэргэжилтэн Battsetseg@wwf.mn
  • 2. Дэлхийн байгаль хамгаалах сан (WWF)-гийн Монгол дахь хөтөлбөрийн газрын Алтай Соёны бүсийн салбар (Ховд хот)
  • Д.Байгальмаа, Салбарын Захирал Baigalmaa@wwf.mn
  •  Байгаль орчны боловсрол, харилцаа, сурталчилгаа хариуцсан ажилтан,
  • О.Мөнхтогтох, Байгаль хамгааллын асуудал хариуцсан ажилтан, munkhtogtokh@wwf.mn
  • Г. Сэргэлэн, Зүйлийн мэргэжилтэн Sergelen@wwf.mn
  • 3. Дэлхийн байгаль хамгаалах сан (WWF)-гийн Монгол дахь хөтөлбөрийн газрын Зүүн бүсийн салбар (Хэнтий аймаг, Дадал сум)
  • Г.Баясгалан, Салбарын захирал  Bayasgalan@wwf.mn
  • Г.Болортуяа, Сургалт, сурталчилгаа хариуцсан мэргэжилтэн Bolortuya@wwf.mn
  • Х.Балжням, байгалийн нөөцийн менежмент хариуцсан мэргэжилтэн Baljnyam@wwf.mn
  • Ж.Бат-Эрдэнэ, Жолооч

 

Манай хаяг

Дэлхийн байгаль хамгаалах сан (WWF)-гийн Монгол дахь хөтөлбөрийн газар
8-р хороо, СБД, Амарын гудамж-4,
Ш/х-115,
 Улаанбаатар хот-210620А,
Утас: +(976)-11-311659
Факс: +(976)-11-310237
И-мэйл:
info@wwf.mn